Good flight. Excellent crew. Seats in the 380 where a little bird hard;))
Boarding could be clearer. Waiting a time for boarding. Be clear about the time and if there is a (small) delay.
Hoewel ik mij realiseert dat business class in Europa uitgekleed is, verwacht ik toch bij binnenkomst in het vliegtuig een begroeting, het noemen bij achternaam en een service niveau wat hoger ligt dan simpelweg doen wat je minimaal moet doen. Het cabinepersoneel was drukker met zichzelf, grapjes en rollen, dan met de feitelijke service aan hun gasten
Super geholpen bij inchecken, betere plek en business class eten gekregen. Super gevoel van priority.
Als ik KLM boek, betaal ik iets meer voor een iets luxere ervaring, maar ik voel me toch een tweederangs passagier. Ik krijg standaard een plaats in het midden, word verplicht mijn handbagage in te checken en mag pas als laatste boarden. De vlucht zelf was verder prettig en keurig op tijd en ook de service van het personeel was prima.
Volle vlucht, de extra beenruimte, bijgeboekt, was perfect. Wisselende temperaturen gedurende de vlucht. Vriendelijke bemanning.
Zeer koud in de businessclass. Iedereen deed zijn jas aan. Gevraagd of het iets warmer kon waar ja werd opgezegd maar wat niet gebeurde.
Covid protocol was badly monitored. Coughing people without a mask. Thank you KLM for your ignorance.
Gedoe met teveel passagiers die weigeren een mondkapje op te doen en een kat/muis spel spelen met de bemanning. KLM kwaliteit als vanouds, maar verziekt door dit soort medepassagiers.
Prima, economy stoelen prima, beenruimte ook prima. Eten was ok, blijft vliegtuig eten. Drank keuze voldoende. Entertainment ok, aanbod is wat beperkt. Al met al geen slechte ervaring maar ook zeker geen wow ervaring ten opzichte van wat andere gerenommeerde airlines. Mijn verwachtingen waren hoger dan de realiteit voor een airline die zichzelf op nummer 1 zet.
Online inchecken voor dubbele vlucht is niet mogelijk…verder moet je geluk hebben welk vliegtuig je hebt, kans op oud mediascherm is er ook.