
Vind Noord-Holland deals voor vluchten vanuit Porto
De laagste prijzen voor retourvluchten die gebruikers in de afgelopen 5 dagen op KAYAK vonden.Goedkope vliegtickets vanuit Porto naar Noord-Holland
Actuele deals voor retourvluchten vanuit Porto naar Noord-Holland
Actuele deals voor een enkele reis vanuit Porto naar Noord-Holland
Actuele deals voor last-minutevluchten vanuit Porto naar
Actuele deals voor rechtstreekse vluchten vanuit Porto naar Noord-Holland
KAYAK's inzichten en trends voor vluchten van Porto naar Noord-Holland
Krijg datagedreven inzichten en trends rondom vluchten vanuit Porto naar Noord-Holland om de goedkoopste vluchten, de beste vliegtijden en meer te vinden.
Wat kost een retourvlucht van Porto naar Noord-Holland?
Vliegtickets zijn op dit moment goedkoper dan gemiddeld voor deze route.
Vluchten naar Noord-Holland vanaf Porto kosten in november meestal tussen € 205 en € 311.De laagste prijs die in de afgelopen 5 dagen is gevonden, was € 169 op Diverse Maatschappijen (12 nov-19 nov).
Wat is het goedkoopste moment van de dag om naar Noord-Holland te vliegen?
Het goedkoopste moment van de dag om naar Noord-Holland te vliegen is meestal 's middags, wanneer retourvluchten gemiddeld € 165 kosten Het duurste moment van de dag om naar Noord-Holland te vliegen is meestal 's ochtends, wat de piekreistijd is en wanneer een ticket gemiddeld € 275 kost.
Kan ik geld besparen door met een tussenstop te vliegen vanuit Porto naar Noord-Holland?
Nee, de gemiddelde prijs voor de route is € 109 en de prijzen zijn meestal het goedkoopst als je rechtstreeks vliegt.
Wat is de goedkoopste maand om vanuit Porto naar Noord-Holland te vliegen?
De goedkoopste maand om van vanuit Porto naar Noord-Holland te vliegen is januari, wanneer de tickets (retour) gemiddeld € 162 kosten. De duurste maanden daarentegen, zijn augustus en juli, wanneer tickets voor retourvluchten gemiddeld respectievelijk € 308 en € 291 kost.
Wat is de goedkoopste dag van de week om te vliegen van Porto naar Noord-Holland?
Voor vluchten van Porto naar Noord-Holland is zondag gemiddeld de goedkoopste dag om te vliegen en zaterdag de duurste. De beste deals om terug te vliegen van Noord-Holland naar Porto vind je meestal op zaterdag, terwijl zondag de duurste dag is.
Welke vliegmaatschappijen vliegen rechtstreeks tussen Porto en Noord-Holland?
Er zijn 2 vliegmaatschappijen die rechtstreeks vanuit Porto naar Noord-Holland vliegen. Dit zijn KLM en Transavia. De goedkoopste vliegmaatschappij voor deze route is Transavia, waarbij de beste deal voor een retourticket € 136 kost, met aankomst in Amsterdam (AMS) Gemiddeld biedt Transavia de beste prijzen voor rechtstreekse vluchten tussen [0, bezittelijk] en [1, bezittelijk].
Welke vliegmaatschappijen vliegen het vaakst tussen Porto en Noord-Holland?
Er vliegen verschillende vliegmaatschappijen tussen Porto en Noord-Holland. De vliegmaatschappijen die het vaakst vliegen op deze route zijn Scandinavian Airlines (31 vluchten per week), KLM (28 vluchten per week), en GOL (23 fvluchten per week).
Hoelang duurt een vlucht vanuit Portonaar Noord-Holland?
De duur van een vlucht naar Noord-Holland hangt af van je aankomstluchthaven. De kortste route naar Noord-Holland vanuit Porto is naar Amsterdam, en duurt 2u 35m.
Welke reisklasse-opties zijn er voor vluchten tussen Porto en Noord-Holland?
Er zijn 2 cabine-klasse opties voor de route. Dit zijn Economy en Prem Economy. Zoek op KAYAK om de nieuwste prijzen en beschikbaarheid te vinden voor alle reisklassetarieven, die per vliegmaatschappij verschillen.
Wat is het vroegste vertrekmoment vanuit Porto naar Noord-Holland?
De vroegste vlucht vanuit Porto naar Noord-Holland vertrekt om 5:00, en landt in Amsterdam om 8:40.
Wat is het laatste vertrekmoment vanuit Porto naar Noord-Holland?
Als je liever 's nachts vliegt, vertrekt de laatste vlucht vanuit Porto naar Noord-Holland om 22:10 en landt in Amsterdam om 1:45.
Goed om te weten
Laagseizoen | januari |
|---|---|
Hoogseizoen | maart |
Goedkoopste vlucht | € 64 |
Veelgestelde vragen - Vliegticket boekingen naar Noord-Holland
Beoordelingen van de beste vliegmaatschappijen die vanuit Porto naar Noord-Holland vliegen
Heel slecht. Het eten is erg slecht. Na een paar rijen is de vlees/kip optie al op en wordt iedereen een smakeloze vegetarische maaltijd opgedrongen. Mensen willen dat gewoon niet. En als “ontbijt” een half opgewarmd oneetbaar spinaziebroodje. Wederom vegetarisch opgedrongen. Ik heb dat meerdere keren achter elkaar op een klm vlucht meegemaakt. Het cabine personeel is op leeftijd en niet servicegericht. Entertainment is voornamelijk woke programmering. USB poorten vaak kapot. Tijdens de vlucht omroepen dat àlles gerecycled moet worden en afval opgeruimd moet worden uit seat pockets. KLM is vergane glorie en alleen maar gericht op het opdringen van woke nonsens tegen te hoge prijzen
Heel slecht. Het eten is erg slecht. Na een paar rijen is de vlees/kip optie al op en wordt iedereen een smakeloze vegetarische maaltijd opgedrongen. Mensen willen dat gewoon niet. En als “ontbijt” een half opgewarmd oneetbaar spinaziebroodje. Wederom vegetarisch opgedrongen. Ik heb dat meerdere keren achter elkaar op een klm vlucht meegemaakt. Het cabine personeel is op leeftijd en niet servicegericht. Entertainment is voornamelijk woke programmering. USB poorten vaak kapot. Tijdens de vlucht omroepen dat àlles gerecycled moet worden en afval opgeruimd moet worden uit seat pockets. KLM is vergane glorie en alleen maar gericht op het opdringen van woke nonsens tegen te hoge prijzen
Ik heb een sms van klm de dag ervoor gekregen mijn koffer in te checken omdat de ‘vlucht vol is’. Dat was niet het geval, er wat voldoende ruimte. Daar baalde ik flink van, zeker in die 30min dat ik op koffer(tje) wachtte.
bij aankomst in schiphol moesten meerder mensen een trap uit het vliegtuig volgen daarna moest er een steile trap naar de B-pier eventueel met koffertje opgaan dat ging gewoon niet. Gelukkig waren medepassagiers bereid te helpen anders was het niet gelukt.Dit kan niet in 2026 !geen klm personeel !
1,5 uur vertraging, de crew deed echt hun best om een deel daarvan in te halen, maar bij het grondpersoneel merkte je daar niks van, de boarding ging echt heel traag voor mijn gevoel.
service in de businessclass kwam pas na 40 minuten omdat de steward de gehele tijd in de cockpit verbleef op een vlucht van 2,5 uur lijkt mij dat heel lang en onnodig
Wifi gekocht voor de gehele vlucht - pas na 2,5 uur werkte de wifi. Slechte zaak!! Assistentie van de crew gevraagd, personeel kwam gewoon niet. Na 1 uur aan mijn buren gevraagd of ze ook wilde 'bellen' voor assistentie en toen duurde het nog 15 minuten. Echt slecht!!
Helaas veel vertraging gehad . Ruim 2 uur . Verder zoals gewoonlijk met transavia . Geen problemen .
Prima voor dat geld. Wel erg dure koffers als extra.
Transavia personeel was top. Security personeel op luchthaven Kos erg onvriendelijk.
Personeel was asociaal, het toestel was niet schoongemaakt. Het was echt dramatisch slecht.
I asked for a refund because I was covid positive and nobody responded yet.