Havana Nha Trang Hotel

5 sterren
9,1
Geweldig
op basis van 6719 beoordelingen
6719 beoordelingen
di 27-10
-
wo 28-10
2 gasten, 1 kamer
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Het Havana Nha Trang Hotel biedt moderne accommodatie op slechts 5 minuten lopen van 2/4 Square. Het zandstrand ligt aan de overkant van de straat. Het biedt een buitenzwembad, spabehandelingen en een fitnesscentrum. Alle kamers zijn rookvrij en voorzien van gratis WiFi en een flatscreen-tv. Er zijn ook een kluisje en een waterkoker aanwezig. De eigen badkamer is uitgerust met een bad en gratis toiletartikelen. Het Havana Nha Trang Hotel ligt op 40 km van de luchthaven van Nha Trang. Parkeren is gratis en vervoer naar de luchthaven is beschikbaar tegen een toeslag. In het Spicy Restaurant worden zowel Aziatische als internationale gerechten geserveerd. Er is een ontbijtbuffet beschikbaar, maar u kunt ook op uw kamer dineren. Bij de excursiebalie kunt u dagtochten en een huurauto regelen. Het hotel biedt ook een businesscentrum, kinderopvang en een 24-uursreceptie.
9,1
Geweldig
6719 beoordelingen

Nieuwste deals voor Havana Nha Trang Hotel

di 27-10
-
wo 28-10
Aanbiedingen vanaf
€ 32
•Goedkoopste tarief per nacht
Vergelijk prijzen voor Tweepersoonskamer, Deluxe kamer en 49 andere deals voor Havana Nha Trang Hotel.
Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed
Deluxe kamer, 2 twinbedden
Deluxe kamer, 1 twinbed
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, 1 queen bed
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Executive kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, 1 queen bed
Queen, 1 queen bed
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Havana Nha Trang Hotel

  • Buitenzwembad
  • Zeezicht
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Business center
  • Wifi-bereik in alle ruimtes

Beoordelingen van Havana Nha Trang Hotel

9,1
Geweldig
6719 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
4808
Zeer Goed
1140
Goed
326
Oké
219
Gemiddeld
88
Matig
74
Slecht
67
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

38 Tran Phu, Nha Trang

In de buurt

  • Nha Trang Beach380 m
  • Nha Trang City Centre0.5 km
  • Nha Trang Cathedral0.8 km
  • Alexandre Yersin Museum0.9 km
  • Long Thanh Photo Studio1.1 km
  • Nha Trang Night Market1.3 km
  • Phu Dong Water Park1.7 km
  • Long Son Pagoda1.9 km
  • Po Nagar2.4 km
  • Thap Ba Hot Spring3.6 km
  • Bai Duong Beach3.7 km
  • National Oceanographic Museum of Vietnam4.5 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Belangrijke informatie over Havana Nha Trang Hotel

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

juli
juli
€ 47
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 0% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van0% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.

Havana Nha Trang Hotel

In welke maand zijn de prijzen voor Havana Nha Trang Hotel het laagst?

De goedkoopste maand om in Havana Nha Trang Hotel te verblijven is maart, met een gemiddelde prijs per nacht van € 44. De duurste maand is februari, met € 62 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Havana Nha Trang Hotel te boeken?

De goedkoopste dag om Havana Nha Trang Hotel te boeken is zaterdag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 41. De duurste dag is woensdag, voor € 47 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Havana Nha Trang Hotel boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Havana Nha Trang Hotel, kun je het beste ongeveer 9 weken van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 7% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Havana Nha Trang Hotel

  • Hoelang verblijven bij Havana Nha Trang Hotel? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 1 dag.

Veelgestelde vragen over boeken bij Havana Nha Trang Hotel

  • Waar is Havana Nha Trang Hotel gelegen?

    Havana Nha Trang Hotel is gelegen aan 38 Tran Phu in Loc Tho, 0,3 km van het centrum van Nha Trang. Nha Trang Beach is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Havana Nha Trang Hotel.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Havana Nha Trang Hotel?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 12:00 bij Havana Nha Trang Hotel.

  • Biedt Havana Nha Trang Hotel gratis wifi aan?

    Ja, Havana Nha Trang Hotel biedt gratis wifi aan.

  • Hoe ver ligt Havana Nha Trang Hotel van de luchthaven?

    Havana Nha Trang Hotel ligt op 27,4 km afstand van Nha Trang Cam Ranh. Havana Nha Trang Hotel ligt op 90,3 km afstand van Tuy Hoa.

  • Heeft Havana Nha Trang Hotel een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Havana Nha Trang Hotel.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Havana Nha Trang Hotel?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Havana Nha Trang Hotel in Nha Trang zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Havana Nha Trang Hotel en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Havana Nha Trang Hotel.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

5-sterrenhotel
Intercontinental Hotels Residences NHA Trang By IHG
9.2 Uitstekend (35 beoordelingen)0,13 kmBuitenzwembad, zeezicht, Fitnesscentrum€ 78+
3-sterrenhotel
45% goedkoperAngella Hotel8.5 Uitstekend (33 beoordelingen)0,15 kmBuitenzwembad, Binnenzwembad, Restaurant€ 20+
4-sterrenhotel
2% goedkoper
Mickey 'S House
0,16 km€ 35+
5-sterrenhotel
Intercontinental Hotels NHA Trang By IHG9.3 Uitstekend (2.036 beoordelingen)0,17 kmPrivé strand, snorkelen, Buitenzwembad€ 105+
1-sterrenhotel
72% goedkoper
Like Family Hotel
7.6 Goed (94 beoordelingen)0,26 kmRoomservice, Gratis wifi, Wifi-bereik in alle ruimtes€ 10+
3-sterrenhotel
70% goedkoper
New Sun Hotel Nha Trang
8.2 Uitstekend (1.671 beoordelingen)0,26 kmSnorkelen, Restaurant, Roomservice€ 11+
1-sterrenhotel
65% goedkoper
South Flower Hotel
9 Uitstekend (17 beoordelingen)0,33 kmRoomservice, Gratis wifi, Wifi-bereik in alle ruimtes€ 13+
2-sterrenhotel
62% goedkoper
Phong Luu Hotel Nha Trang
6.8 Goed (23 beoordelingen)0,26 kmBar/Lounge, Roomservice, Gratis wifi€ 14+
5-sterrenhotel
Potique Hotel
9.4 Uitstekend (624 beoordelingen)0,3 kmPrivé strand, Buitenzwembad, Fitnesscentrum€ 73+
5-sterrenhotel
Intercontinental Hotels NHA Trang By IHG9.3 Uitstekend (2.036 beoordelingen)0,17 kmPrivé strand, snorkelen, Buitenzwembad€ 105+
5-sterrenhotel
Intercontinental Hotels Residences NHA Trang By IHG
9.2 Uitstekend (35 beoordelingen)0,13 kmBuitenzwembad, zeezicht, Fitnesscentrum€ 78+
5-sterrenhotel
Sheraton Nha Trang Hotel & Spa9.2 Uitstekend (1.940 beoordelingen)0,33 kmPrivé strand, snorkelen, Buitenzwembad€ 102+

Handig om te weten

Waar voor je geld

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

9,1
0,3 km
Nha Trang Cam Ranh
27,4 km