Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

4 sterren
5,5
Gemiddeld
op basis van 11715 beoordelingen
11715 beoordelingen
di 27-10
-
wo 28-10
2 gasten, 1 kamer
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit gezellige hotel ligt tien minuten verwijderd van Times Square-42nd Street. Het ligt slechts een klein stukje lopen van Rockefeller Plaza, Times Square en het Museum voor Moderne Kunst (MoMA).

Dit hotel is hedendaags en biedt allerlei faciliteiten, zoals een 24-uurs zakencentrum, een koffiebar en een 24-uurs receptie. Faciliteiten zijn gratis wifi, een bagageopslag en een conciërgedienst.

De kamers hebben een flatscreen-tv, een kluis op de kamer en een koffiezetapparaat. Ze hebben airconditioning en beschikken over een bureau, verwarmde kamers en een wekker. Kasten op de kamer, kranten en strijkvoorzieningen zijn in elke kamer aanwezig.

Voor gasten die graag de plaatstelijke eetgelegenheden verkennen zijn er diverse cafés en restaurants in de nabijheid. Het ligt ook op loopafstand van Broadway en de New York openbare bibliotheek.

5,5
Gemiddeld
11715 beoordelingen

Nieuwste deals voor Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

di 27-10
-
wo 28-10
Aanbiedingen vanaf
€ 102
•Goedkoopste tarief per nacht
Vergelijk prijzen voor Standaardkamer, Tweepersoonskamer en 71 andere deals voor Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG.
Standaardkamer, 1 queen bed
Tweepersoonskamer, 1 king bed
Queen, 2 queen bedden
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Standaardkamer, 1 queen bed
Tweepersoonskamer, 1 queen bed
Standaardkamer, 1 queen bed
Tweepersoonskamer, 1 queen bed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
Tweepersoonskamer, 1 queen bed
Standaardkamer, 2 tweepersoonsbedden
Kingsize room, 1 queen bed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 1 queen bed
Queen, 2 queen bedden
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Standaardkamer, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 1 queen bed
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 1 king bed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 2 tweepersoonsbedden
Standaardkamer, 1 king bed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 1 queen bed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 1 king bed
Kingsize room, 1 king bed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, 1 king bed
Queen, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis wifi
  • Koffiezetapparaat
  • Koffiebar
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Flat-screen TV
  • Televisie
  • Kabel of satelliet tv

Beoordelingen van Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

5,5
Gemiddeld
11715 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
1663
Zeer Goed
1174
Goed
1610
Oké
1147
Gemiddeld
1562
Matig
1110
Slecht
3449
Sorteer op:Meest recente

Toon beoordelingen met de volgende topics:

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Alle beoordelingen

10
Geweldig
Anoniem, jun 2017
Voordelen (+) Locatie & service.

Locatie

790 7th Avenue, New York, NY 10019

In de buurt

  • Theatre District118 m
  • Broadway212 m
  • New York City Center346 m
  • Times Square384 m
  • Museum of Modern Art0.4 km
  • Rockefeller Plaza0.5 km
  • Midtown Center0.7 km
  • Tiffany & Co.0.7 km
  • Lincoln Center For the Performing Arts1.1 km
  • Fifth Avenue1.3 km
  • Empire State Building1.5 km
  • Madison Square Garden1.6 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 16:00, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Licentienummer: 582283470

Belangrijke informatie over Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

Prijs per nacht (weekend)

januari
juli
€ 438
€ 435
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 68% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van121% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.
Gemiddelde vr & za prijs van de afgelopen 2 weken.

Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

In welke maand zijn de prijzen voor Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG het laagst?

De goedkoopste maand om in Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG te verblijven is februari, met een gemiddelde prijs per nacht van € 139. De duurste maand is december, met € 411 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG te boeken?

De goedkoopste dag om Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG te boeken is zondag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 291. De duurste dag is woensdag, voor € 613 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG, kun je het beste ongeveer 1 week van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 21% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

  • Als je op zoek bent naar een goedkope kamer bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG, kun je ervoor kiezen om in het laagseizoen te gaan. De goedkoopste deals vind je meestal in januari en juni.
  • Prijzen kunnen ook afhangen van de dag van de week waarop je verblijft. Voor de beste deals voor kamers bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG kun je op een maandag of op een vrijdag verblijven. De duurste dag is meestal woensdag.
  • In de afgelopen 2 weken was de laagste prijs voor een kamer bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG op KAYAK € 383 en de hoogste € 383.
  • Hoelang verblijven bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 3 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG

  • Waar is Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG gelegen?

    Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG is gelegen aan 790 7th Avenue in Midtown, 0,7 km van het centrum van New York. Theatre District is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG?

    Inchecktijd is 16:00 en uitchecktijd is 12:00 bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG.

  • Biedt Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG gratis wifi aan?

    Ja, Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG biedt gratis wifi aan.

  • Hoe ver ligt Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG van de luchthaven?

    Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG ligt op 9,4 km afstand van New York LaGuardia.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG in New York zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Crowne Plaza Manhattan Times Square by IHG.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

4-sterrenhotel
The Michelangelo New York8.4 Uitstekend (2.212 beoordelingen)0,06 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 296+
2 Comfortable Units for Business Travel, Event Space, Walk to Times Square!
0,07 kmFitnesscentrum, Gratis wifi, Koffiezetapparaat€ 1145+
4-sterrenhotel
Sheraton New York Times Square Hotel6.7 Goed (4.539 beoordelingen)0,09 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 264+
4-sterrenhotel
M Social Hotel New York Times Square8.3 Uitstekend (11.666 beoordelingen)0,1 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 251+
3-sterrenhotel
38% goedkoperMayfair Hotel, an Ascend Collection Hotel8.3 Uitstekend (3.333 beoordelingen)0,28 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 158+
3-sterrenhotel
28% goedkoperAmeritania at Times Square8 Uitstekend (7.038 beoordelingen)0,22 kmFitnesscentrum, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 183+
3-sterrenhotel
24% goedkoperHilton Garden Inn New York/Central Park South-Midtown West7.7 Goed (8.677 beoordelingen)0,26 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 191+
3-sterrenhotel
21% goedkoper
Motto by Hilton New York City Times Square
8.3 Uitstekend (1.628 beoordelingen)0,32 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 198+
Haven of Rest and Relaxation! Onsite Dining, Pet-friendly, Walk to Times Square
10 Uitstekend (3 beoordelingen)0,13 kmFitnesscentrum, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 418+
Rare Find! 3 Gorgeous Units, Bike Rental, Steps to Times Square
10 Uitstekend (1 beoordeling)0,29 kmFitnesscentrum, Gratis wifi, Koffiezetapparaat€ 1691+
Hidden Gem in the Heart of Times Square! 3 Classy Units Minutes to Central Park!
10 Uitstekend (1 beoordeling)0,31 kmFitnesscentrum, Gratis wifi, Koffiezetapparaat€ 1051+
Midtown Property in NYC! Walk to Times Square/Broadway
9.5 Uitstekend (4 beoordelingen)0,13 kmFitnesscentrum, Gratis wifi, Koffiezetapparaat€ 572+

Handig om te weten

Waar voor je geld

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

6,1
0,7 km
New York LaGuardia
9,4 km