Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

4 sterren
8,3
Zeer Goed
op basis van 1775 beoordelingen
1775 beoordelingen
za 5-9
-
zo 6-9
2 gasten, 1 kamer
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit hotel beschikt naast fitnessfaciliteiten over een bar/lounge en een sauna. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een 24-uurs businesscentrum, een conferentiecentrum en parkeerplaatsen zijn enkele van de overige voorzieningen. Schone handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. Radisson Blu Ridzene Hotel heeft 95 kamers met een minibar en een kluis. Elke lcd-televisie heeft digitale zenders. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, pantoffels, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Een strijkplank/strijkijzer, schone handdoeken en schoon beddengoed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit een sauna en fitnessfaciliteiten. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
8,3
Zeer Goed
1775 beoordelingen

Nieuwste deals voor Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

za 5-9
-
zo 6-9
Aanbiedingen vanaf
€ 55
Goedkoopste tarief per nacht
Vergelijk prijzen voor Standaardkamer, Superior-kamer en 14 andere deals voor Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga.
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 55
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 55
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 63
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 75
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 118
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 81
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 174
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 82
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 125
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 89
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 123
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 102
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 117
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 161
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 134
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 148
per nacht, inclusief toeslagen
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Koffiezetapparaat
  • Business center
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Flat-screen TV

Basics

  • Mobiele hotspotapparaat
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Shampoo
  • Body zeep
  • Vuilnisbakken
  • Conditioner

Services en comfort

  • Pinnen op het terrein
  • Business center
  • Wekkerdienst
  • Conciërge service
  • Wisselkantoor op terrein
  • Vergader-/ feestzaal
  • Openbaar vervoer tickets
  • Roomservice
  • Keycard toegang
  • Express check-out
  • 24-uursreceptie
  • Kluis
  • Fles water

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Gehele eenheid rolstoelvriendelijk
  • Aparte rookruimte aanwezig
  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.
  • Rolstoelvriendelijk
  • Inroldouche
  • Lift
  • Douchestoel
  • Toegankelijk per lift
  • Aangepast bad
  • Toilet met grijpstang
  • Bovenste verdiepingen bereikbaar met lift

Badkamer

  • Haardroger
  • Openbaar zwembad
  • Badjas
  • Privé-badkamer
  • Douche
  • Extra badkamer
  • Extra WC
  • Bad
  • Saunabad
  • Toilet
  • Toiletpapier
  • Inloopdouche

Dineren

  • Wijnglazen
  • Waterkoker
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd
  • Snackbar
  • Ontbijt in de kamer
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Koffiezetapparaat
  • Eetruimte
  • Eettafel

Algemeen

  • Raam
  • Uitzicht op de tuin
  • Uitzicht op binnenhof
  • Uitzicht bezienswaardigheid
  • Opslagruimte beschikbaar
  • Uitzicht stille straat
  • Zithoek
  • Pantoffels
  • Slaapbank
  • Telefoon
  • Uitzicht over de stad

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • CCTV buiten accommodatie
  • 24-uurs beveiliging
  • EHBO-doos
  • Kluis

Wasserette

  • Wasserij
  • Strijkservice
  • Wasservice
  • Broekpers
  • Strijkijzer en -plank

Slaapkamer

  • Verenkussen
  • Stopcontact bij het bed
  • Slaapbank
  • Kledingrek
  • Kledingkast

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Radio
  • Bibliotheek
  • Televisie

Parkeren en vervoer

  • Parkeren
  • Privéparkeerplaats
  • Luchthavenshuttle

Buiten

  • Tuin
  • Terras/patio
  • Strandstoelen

Werkruimte

  • Fax/scanner
  • Bureau

Gezinsvriendelijk

  • Babysitter of kinderopvang
  • Wiegjes beschikbaar

Fitness

  • Fitnesscentrum
  • Sportcentrum

Spa

  • Wellness
  • Sauna

Dingen om te doen

  • Fietsverhuur

Beoordelingen van Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

8,3
Zeer Goed
1775 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
1002
Zeer Goed
365
Goed
205
Oké
75
Gemiddeld
56
Matig
28
Slecht
44
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

Reimersa Street 1, Riga LV-1050

In de buurt

  • Freedom Monument236 m
  • Latvijas Nacionālais teātris0.5 km
  • Latvijas Nacionālā opera0.5 km
  • Small Guild0.5 km
  • St. James's Cathedral0.5 km
  • National Library of Latvia0.6 km
  • Riga City Centre0.6 km
  • St John's Church0.7 km
  • Riga Cathedral0.7 km
  • St. Peterskerk0.7 km
  • Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs0.7 km
  • Rīgas pils0.8 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

In welke maand zijn de prijzen voor Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga het laagst?

De goedkoopste maand om in Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga te verblijven is februari, met een gemiddelde prijs per nacht van € 72. De duurste maand is augustus, met € 134 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga te boeken?

De goedkoopste dag om Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga te boeken is vrijdag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 117. De duurste dag is donderdag, voor € 166 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga, kun je het beste ongeveer 10 weken van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 59% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

Veelgestelde vragen over boeken bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga

  • Waar is Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga gelegen?

    Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga is gelegen aan Reimersa Street 1 in Centrs, 0,7 km van het centrum van Riga. Freedom Monument is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 12:00 bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga.

  • Biedt Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga gratis wifi aan?

    Ja, Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga biedt gratis wifi aan.

  • Hoe ver ligt Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga van de luchthaven?

    Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga ligt op 9,2 km afstand van Riga.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga in Riga zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Radisson Blu Ridzene Hotel, Riga.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

5-sterrenhotel
Grand Poet Hotel By Semarah
9.4 Uitstekend (5.177 beoordelingen)0,12 kmBinnenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 122+
4-sterrenhotel
Radisson Hotel Old Town Riga8.4 Uitstekend (2.594 beoordelingen)0,29 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 82+
4-sterrenhotel
7% goedkoper
Tribe Riga City Centre Hotel - Renovated 2026
8.8 Uitstekend (1.268 beoordelingen)0,42 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 72+
Vakantiehuis
17% goedkoper
Apartment-Apartment-Private Bathroom-City view
0,17 kmFlat-screen TV, open haard€ 64+
4-sterrenhotel
7% goedkoper
Tribe Riga City Centre Hotel - Renovated 2026
8.8 Uitstekend (1.268 beoordelingen)0,42 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 72+
4-sterrenhotel
Radisson Hotel Old Town Riga8.4 Uitstekend (2.594 beoordelingen)0,29 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 82+
5-sterrenhotel
Grand Poet Hotel By Semarah
9.4 Uitstekend (5.177 beoordelingen)0,12 kmBinnenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 122+
Vakantiehuis
28% goedkoper
Old Riga Park Studio
7.7 Goed (316 beoordelingen)0,19 kmUitzicht over de stad, Keuken, kitchenette€ 56+
5-sterrenhotel
Grand Poet Hotel By Semarah
9.4 Uitstekend (5.177 beoordelingen)0,12 kmBinnenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 122+
4-sterrenhotel
7% goedkoper
Tribe Riga City Centre Hotel - Renovated 2026
8.8 Uitstekend (1.268 beoordelingen)0,42 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 72+
4-sterrenhotel
Radisson Hotel Old Town Riga8.4 Uitstekend (2.594 beoordelingen)0,29 kmFitnesscentrum, Restaurant, Bar/Lounge€ 82+
Vakantiehuis
7% goedkoper
Sunny mansard in the heart of Old Town
10 Uitstekend (13 beoordelingen)0,43 kmUitzicht over de stad, Keuken, Koffiezetapparaat€ 72+

Handig om te weten

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

0,7 km
Riga
9,2 km