Good Morning + Berlin City East

3 sterren
7,4
Goed
op basis van 5767 beoordelingen
5767 beoordelingen
za 3-10
-
zo 4-10
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 44
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 44
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 47
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
€ 58
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit hotel is gevestigd in Lichtenberg en is 10 minuten lopen van Karlshorst. Het beschikt ook over een invalidenparkeerplaats en ligt slechts 10 minuten met de auto van Alexanderplatz.

Dit hotel is voorzien van zowel een sauna alsook versneld in- en uitchecken. Het personeel is 24 uur per dag beschikbaar en boekt graag excursies en tickets.

Elke kamer is uitgerust met verwarmde kamers, kasten op de kamer en een eigen badkamer. Bezoekers kunnen gebruikmaken van de internetconnectie in hun eigen kamer.

Gasten kunnen van een drankje genieten bij Claire, nadat zij hebben gegeten bij seasonal.

7,4
Goed
5767 beoordelingen

Nieuwste deals voor Good Morning + Berlin City East

za 3-10
-
zo 4-10
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 44
per nacht, inclusief btw
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 47
per nacht, inclusief btw
Tweepersoonskamer, 1 twinbed
€ 58
per nacht, inclusief btw
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 76
per nacht, inclusief btw
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 79
per nacht, inclusief btw
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Good Morning + Berlin City East

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Televisie
  • Kabel of satelliet tv
  • Vergader-/ feestzaal
  • Internet
  • Huisdieren toegestaan op aanvraag, met evt. extra kosten.

Beoordelingen van Good Morning + Berlin City East

7,4
Goed
5767 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
1267
Zeer Goed
1432
Goed
1327
Oké
602
Gemiddeld
554
Matig
249
Slecht
336
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

Ruschestrasse 45, 10367 Berlijn

In de buurt

  • Alexanderplatz4.8 km
  • TV-toren5.1 km
  • Berlijn Stadscentrum5.4 km
  • Dom van Berlijn5.7 km
  • Neues Museum6 km
  • Friedrichstraße6.5 km
  • Holocaustmonument7.3 km
  • Brandenburger Tor7.3 km
  • Potsdamer Platz7.4 km
  • Berlijnse Muur7.4 km
  • Rijksdag7.4 km
  • Stage Theater am Potsdamer Platz7.8 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Belangrijke informatie over Good Morning + Berlin City East

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

Prijs per nacht (weekend)

augustus
mei
€ 113
€ 90
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 22% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van38% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.
Gemiddelde vr & za prijs van de afgelopen 2 weken.

Good Morning + Berlin City East

In welke maand zijn de prijzen voor Good Morning + Berlin City East het laagst?

De goedkoopste maand om in Good Morning + Berlin City East te verblijven is augustus, met een gemiddelde prijs per nacht van € 62. De duurste maand is september, met € 115 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Good Morning + Berlin City East te boeken?

De goedkoopste dag om Good Morning + Berlin City East te boeken is zondag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 69. De duurste dag is dinsdag, voor € 213 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Good Morning + Berlin City East boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Good Morning + Berlin City East, kun je het beste ongeveer 2 weken van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 13% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Good Morning + Berlin City East

  • Als je op zoek bent naar een goedkope kamer bij Good Morning + Berlin City East, kun je ervoor kiezen om in het laagseizoen te gaan. De goedkoopste deals vind je meestal in augustus en april.
  • Prijzen kunnen ook afhangen van de dag van de week waarop je verblijft. Voor de beste deals voor kamers bij Good Morning + Berlin City East kun je op een zondag of op een zaterdag verblijven. De duurste dag is meestal woensdag.
  • In de afgelopen 2 weken was de laagste prijs voor een kamer bij Good Morning + Berlin City East op KAYAK € 92 en de hoogste € 92.
  • Hoelang verblijven bij Good Morning + Berlin City East? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 4 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Good Morning + Berlin City East

  • Waar is Good Morning + Berlin City East gelegen?

    Good Morning + Berlin City East is gelegen aan Ruschestrasse 45 in Lichtenberg, 5,1 km van het centrum van Berlijn. Alexanderplatz is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Good Morning + Berlin City East.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Good Morning + Berlin City East?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 11:00 bij Good Morning + Berlin City East.

  • Biedt Good Morning + Berlin City East gratis wifi aan?

    Ja, Good Morning + Berlin City East biedt gratis wifi aan.

  • Hoe ver ligt Good Morning + Berlin City East van de luchthaven?

    Good Morning + Berlin City East ligt op 17,8 km afstand van Berlijn Berlin Brandenburg. Good Morning + Berlin City East ligt op 149,8 km afstand van Leipzig-Halle.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Good Morning + Berlin City East?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Good Morning + Berlin City East in Berlijn zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Good Morning + Berlin City East en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Good Morning + Berlin City East.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

3-sterrenhotel
H24 Berlin Lichtenberg8.5 Uitstekend (1.764 beoordelingen)0,59 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 119+
4-sterrenhotel
iStay by NH Berlin City Ost Hotel8.4 Uitstekend (2.307 beoordelingen)0,95 kmRestaurant, Bar/Lounge, Roomservice€ 73+
3-sterrenhotel
Holiday Inn - the niu, Hide Berlin Friedrichshain by IHG
8.4 Uitstekend (3.435 beoordelingen)1,04 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 82+
3-sterrenhotel
Pension Kaffeefreunde
7.9 Goed (285 beoordelingen)1,22 kmWifi, Flat-screen TV, Televisie€ 70+
3-sterrenhotel
B&B Hotel Berlin City-Ost
7.8 Goed (1.561 beoordelingen)1,51 kmBar/Lounge, Gratis wifi, Thee-/Koffiezetapparaat€ 62+
3-sterrenhotel
Pension Kaffeefreunde
7.9 Goed (285 beoordelingen)1,22 kmWifi, Flat-screen TV, Televisie€ 70+
4-sterrenhotel
iStay by NH Berlin City Ost Hotel8.4 Uitstekend (2.307 beoordelingen)0,95 kmRestaurant, Bar/Lounge, Roomservice€ 73+
3-sterrenhotel
Holiday Inn - the niu, Hide Berlin Friedrichshain by IHG
8.4 Uitstekend (3.435 beoordelingen)1,04 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 82+
3-sterrenhotel
H24 Berlin Lichtenberg8.5 Uitstekend (1.764 beoordelingen)0,59 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 119+
4-sterrenhotel
iStay by NH Berlin City Ost Hotel8.4 Uitstekend (2.307 beoordelingen)0,95 kmRestaurant, Bar/Lounge, Roomservice€ 73+
3-sterrenhotel
Holiday Inn - the niu, Hide Berlin Friedrichshain by IHG
8.4 Uitstekend (3.435 beoordelingen)1,04 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 82+
3-sterrenhotel
Pension Kaffeefreunde
7.9 Goed (285 beoordelingen)1,22 kmWifi, Flat-screen TV, Televisie€ 70+

Handig om te weten

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

5,1 km
Berlijn Berlin Brandenburg
17,8 km