Asia Hotel Bangkok

4 sterren
8,4
Zeer Goed
op basis van 16016 beoordelingen
16016 beoordelingen
wo 30-9
-
do 1-10
2 gasten, 1 kamer
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit hotel beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en fitnessfaciliteiten. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een poolbar, een outdoor tennisbaan en 24-uurs roomservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Asia Hotel Bangkok heeft 601 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis mineraalwater. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Elke badkamer is uitgerust met een bad/douchecombinatie met een diep bad, gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit hotel in Bangkok is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel zijn onder andere een outdoor tennisbaan, een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
8,4
Zeer Goed
16016 beoordelingen

Nieuwste deals voor Asia Hotel Bangkok

wo 30-9
-
do 1-10
Aanbiedingen vanaf
€ 26
•Goedkoopste tarief per nacht
Vergelijk prijzen voor Superior-kamer, Executive kamer en 56 andere deals voor Asia Hotel Bangkok.
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 26
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, 1 twinbed
€ 33
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 33
per nacht, inclusief btw
Executive kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 35
per nacht, inclusief btw
Executive kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 36
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 37
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 37
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 37
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 37
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 39
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 40
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, 2 twinbedden
€ 40
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 40
per nacht, inclusief btw
Premier-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 47
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, 1 twinbed
€ 48
per nacht, inclusief btw
Executive kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 50
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 52
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 54
per nacht, inclusief btw
Executive kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 65
per nacht, inclusief btw
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 67
per nacht, inclusief btw
Executive kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 121
per nacht, inclusief btw
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Asia Hotel Bangkok

  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Koffiebar
  • Gratis parkeren
  • Business center
  • Wifi-bereik in alle ruimtes

Beoordelingen van Asia Hotel Bangkok

8,4
Zeer Goed
16016 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
6912
Zeer Goed
3877
Goed
2233
Oké
1402
Gemiddeld
783
Matig
434
Slecht
457
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Alle beoordelingen

7.4
Goed
Aleksander, dec 2018
Voordelen (+) Super locatie
Nadelen (-) schimmel in de badkamer

Locatie

296 Phayathai Road, Bangkok 10400

In de buurt

  • Siam Paragon0.7 km
  • Siam Square0.8 km
  • Pratunam0.9 km
  • CentralWorld1 km
  • Thao Maha Phrom Shrine1.3 km
  • Chulalongkorn University1.5 km
  • Victory Monument1.7 km
  • Sukhumvit Road2.1 km
  • Patpong2.6 km
  • Parliament of Thailand3.2 km
  • Terminal 213.5 km
  • Bangkok City Centre3.5 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Belangrijke informatie over Asia Hotel Bangkok

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

Prijs per nacht (weekend)

mei
december
€ 49
€ 50
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 38% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van37% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.
Gemiddelde vr & za prijs van de afgelopen 2 weken.

Asia Hotel Bangkok

In welke maand zijn de prijzen voor Asia Hotel Bangkok het laagst?

De goedkoopste maand om in Asia Hotel Bangkok te verblijven is september, met een gemiddelde prijs per nacht van € 39. De duurste maand is december, met € 58 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Asia Hotel Bangkok te boeken?

De goedkoopste dag om Asia Hotel Bangkok te boeken is zaterdag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 35. De duurste dag is vrijdag, voor € 64 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Asia Hotel Bangkok boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Asia Hotel Bangkok, kun je het beste ongeveer 1 week van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 7% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Asia Hotel Bangkok

  • Als je op zoek bent naar een goedkope kamer bij Asia Hotel Bangkok, kun je ervoor kiezen om in het laagseizoen te gaan. De goedkoopste deals vind je meestal in mei en september.
  • Prijzen kunnen ook afhangen van de dag van de week waarop je verblijft. Voor de beste deals voor kamers bij Asia Hotel Bangkok kun je op een zaterdag of op een dinsdag verblijven. De duurste dag is meestal zondag.
  • In de afgelopen 2 weken was de laagste prijs voor een kamer bij Asia Hotel Bangkok op KAYAK € 35 en de hoogste € 35.
  • Hoelang verblijven bij Asia Hotel Bangkok? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 3 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Asia Hotel Bangkok

  • Waar is Asia Hotel Bangkok gelegen?

    Asia Hotel Bangkok is gelegen aan 296 Phayathai Road in Ratchathewi, 0,8 km van het centrum van Bangkok. Siam Paragon is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Asia Hotel Bangkok.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Asia Hotel Bangkok?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 11:00 bij Asia Hotel Bangkok.

  • Biedt Asia Hotel Bangkok gratis wifi aan?

    Ja, Asia Hotel Bangkok biedt gratis wifi aan.

  • Biedt Asia Hotel Bangkok gratis parkeren aan?

    Ja, Asia Hotel Bangkok biedt gratis parkeren aan.

  • Hoe ver ligt Asia Hotel Bangkok van de luchthaven?

    Asia Hotel Bangkok ligt op 19,7 km afstand van Bangkok Intle Don Muang. Asia Hotel Bangkok ligt op 24,7 km afstand van Bangkok Suvarnabhumi.

  • Heeft Asia Hotel Bangkok een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Asia Hotel Bangkok.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Asia Hotel Bangkok?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Asia Hotel Bangkok in Bangkok zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Asia Hotel Bangkok en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Asia Hotel Bangkok.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

5-sterrenhotel
VIE Hotel Bangkok - MGallery9.1 Uitstekend (1.855 beoordelingen)0,1 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 156+
4-sterrenhotel
Evergreen Place Siam By Uhg8.4 Uitstekend (9.229 beoordelingen)0,1 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 39+
3-sterrenhotel
31% goedkoperDiamond City Hotel6.6 Goed (1.155 beoordelingen)0,12 kmBinnenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 22+
3-sterrenhotel
14% goedkoperSiam Swana Hotel8.2 Uitstekend (2.541 beoordelingen)0,14 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 28+
1-sterrenhotel
81% goedkoperSiam Journey Guesthouse7.4 Goed (901 beoordelingen)0,41 km€ 7+
3-sterrenhotel
39% goedkoper
Sonata siam-ratchathewi
6.6 Goed (2 beoordelingen)0,3 kmWifi, Wifi-bereik in alle ruimtes, Gratis toiletartikelen€ 20+
3-sterrenhotel
36% goedkoper
Yummy House
8 Uitstekend (29 beoordelingen)0,23 kmRestaurant, Gratis wifi, Wifi-bereik in alle ruimtes€ 21+
3-sterrenhotel
31% goedkoperDiamond City Hotel6.6 Goed (1.155 beoordelingen)0,12 kmBinnenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 22+
2-sterrenhotel
Ratchathewi Hyde Away
9.4 Uitstekend (50 beoordelingen)0,31 kmBar/Lounge, Gratis wifi, Wifi-bereik in alle ruimtes€ 43+
3-sterrenhotel
24% goedkoper
P18 Hotel
9.2 Uitstekend (1.270 beoordelingen)0,28 kmWifi, Flat-screen TV, Televisie€ 24+
5-sterrenhotel
VIE Hotel Bangkok - MGallery9.1 Uitstekend (1.855 beoordelingen)0,1 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 156+
3-sterrenhotel
14% goedkoper
Warm Pillow Hotel Bangkok
9.1 Uitstekend (8 beoordelingen)0,38 kmWifi, Wifi-bereik in alle ruimtes, Flat-screen TV€ 28+

Handig om te weten

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

0,8 km
Bangkok Intle Don Muang
19,7 km