Hostal Villa Verde-Adults Only

2 van de 2 sterren
Ramon Llull 19, 07179 Deia, Mallorca
4 jul - 11 jul
(1 kamer • 2 gasten)
8,0
Uitstekend
1726 beoordelingen

Uitgelichte deal

Gedeelte met foto's

Slaapkamer uitzicht in Hostal Villa Verde-Adults Only
Andere uitzicht in Hostal Villa Verde-Adults Only
Andere uitzicht in Hostal Villa Verde-Adults Only
Badkamer uitzicht in Hostal Villa Verde-Adults Only
Andere uitzicht in Hostal Villa Verde-Adults Only
Alle foto's bekijken

Overzicht

Deze comfortabele guesthouse in Deia biedt gratis wifi, en ook een 24-uursreceptie en een zwembad. Het ligt op een praktische locatie voor degenen die de toeristische attracties willen ontdekken. Er zijn uiteenlopende faciliteiten beschikbaar voor iedereen die verblijft in het Hostal Villa Verde, zoals een tourdesk, een autoverhuurdienst en een bagageopslag. Gasten kunnen een boek lezen in de bibliotheek van de guest house. Het Hostal Villa Verde heeft 12 goed uitgeruste kamers met vele essentiële voorzieningen om gasten een plezierig verblijf te garanderen. Voor gasten die graag de plaatstelijke eetgelegenheden verkennen zijn er diverse restaurants in de buurt. Het is ook een ideale plek om te verblijven voor het ontdekken van Sóller en Valldemossa.

Beoordeling

8,0
Uitstekend
Op basis van 1.726 beoordelingen

Beschikbare deals

De beste deals aan het zoeken...
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten

Faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Haardroger
  • Internet
  • Wifi

Locatie

Ramon Llull 19, 07179 Deia, Mallorca

Beoordelingen

8,0
Uitstekend
Op basis van 1.726 beoordelingen
9,0
Geweldig
7 aug 2025
heel vriedenlijke mensen! en heel charmante accomodatie
er was een parking ingerekend
8,0
Zeer goed
22 jul 2025
Top locatie, Deia is een prachtig dorpje. Het hotel ligt op wandelafstand van supermarkten en restaurantjes. Het gemeenschappelijk terras heeft een prachtig uitzicht op de bergen. Handig dat er een parking ter beschikking is. Zeer vriendelijk personeel. Goede schoonmaakservice. Comfortabel bed. We zouden zeker terugkomen, maar in een andere kamer.
De kamer was zeer klein, zonder uitzicht op de bergen. Dus niet zoals geadverteerd op booking. In de badkamer kon je niet met 2 personen tegelijk staan. Veel stof onder het bed. Geen airco maar wel goede ventilatie.
9,0
Geweldig
20 jul 2025
Sfeer, gastvrijheid, terras, geweldige gastheer
Geen airco
8,0
Zeer goed
3 jul 2025
De ligging in het prachtige dorp Deia en omgeving in de bergen waren prachtig. Ook de mogelijkheid tot het zitten op het terras bij het hotel was erg fijn. Het parkeren was ook goed geregeld op een toch wel lastig bereikbare plek met een privé parkeerplek.
Wat niet beviel was dat wij een kamer kregen die niet was geadverteerd op de foto’s van op Booking. De kamer beloofde zicht op de bergen maar dit was helaas niet zo. We kregen een kamer die op de hoek van het hotel zat en uitkeek op een gebouw ernaast. Als je hier langs keek zag je wel hier en daar iets van de bergen. Dit was de enigste kamer die niet was afgebeeld op Booking. Ook was de kamer een stuk kleiner dan de kamers op de foto’s en toonde de foto’s op Booking volledig uitzicht op de bergen iets waar wij ook de kamer voor boekte. Toen ik dit aankaartte bij de hoteleigenaar, gaf meneer aan dat hij het snapte en het eens was dat dit misleidend was en zij dat elk hotel dit zo doet hier waren wij het niet mee eens. Echter wou hij enkel de boeking annuleren en verder was er niet veel mogelijk. Later kwam meneer wel nog op de laatste dagen met een aanbod voor een kamer wissel. Ook miste er in de kamer een aantal basis voorzieningen zoals handzeep in de badkamer en daarnaast was het water van de douche vrijwel elke dag koud. Toch was ons verblijf prettig en was de housekeeping goed geregeld.
Terug
1 van 3
Volgende