Laagseizoen | september | Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 27% in prijs. |
---|---|---|
Hoogseizoen | mei | Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van33% in prijs. |
Gemiddelde prijs (doordeweeks) | € 84 | Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken. |
Prijs per nacht (weekend) | € 115 | Gemiddelde vr & za prijs van de afgelopen 2 weken. |
Hotels zijn een veilige omgeving voor reizigers, zolang er goede hygiënemaatregelen zijn genomen tegen het Coronavirus (COVID-19). We raden echter aan contact op te nemen met de lokale autoriteiten over de beveiligingsrichtlijnen voor hotels in Zuid-Korea.
Op basis van zoekopdrachten naar hotels bij KAYAK is Seoel de populairste bestemming (80% van de totale zoekopdrachten naar Zuid-Korea). De daaropvolgende populaire bestemmingen zijn: Busan (11%) en Jeju (6%). Zoekopdrachten naar hotels in Seogwipo (3%) zijn ook populair.
Op basis van zoekopdrachten naar hotels bij KAYAK, de populairste bestemming in Zuid-Korea is Seoul. Busan en Jeju-do zijn ook heel populair.
KAYAK-gebruikers vonden tweepersoonskamers in Zuid-Korea voor zo weinig als € 9 (Seoel) over de laaste 3 dagen. De gemiddelde prijs is € 76. Zoek hier om vergelijkbare prijzen te vinden.
In de afgelopen In de afgelopen 72 uren uur vonden gebruikers hotels in Zuid-Korea voor vanavond voor zo weinig als € 11 (Busan).Gebruikers vonden ook 3-sterren hotels vanaf € 16 (Seoel) en 4+-sterren hotels vanaf € 29 (Busan). Zoek hier om vergelijkbare prijzen te vinden.