Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

3 sterren
7,2
Goed
op basis van 1501 beoordelingen
1501 beoordelingen
ma 24-8
-
di 25-8
2 gasten, 1 kamer
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit hotel ligt in El Arenal en ligt op maar 10 minuten afstand van Platja de S'Arenal. Het biedt ook een fitnessruimte, een sauna en een buitenzwembad.

Gasten kunnen van de buitenlucht genieten op het terras of van een drankje aan de bar genieten. Er is gratis wifi. De bezoekers kunnen er ook voor kiezen om gebruik te maken van de jacuzzi.

Het het hotel beschikt onder andere over een restaurant, perfect om wat te eten. In de omgeving is een brede keuze aan restaurants en cafés.

Het hotel is ideaal gelegen en het biedt gasten moeiteloos toegang tot diverse populaire attracties. Gasten kunnen genieten van een ontspannende wandeling naar Palma de Mallorca en Llucmajor.

7,2
Goed
1501 beoordelingen

Nieuwste deals voor Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

ma 24-8
-
di 25-8
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 65
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 100
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 65
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 67
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 85
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 181
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 89
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 105
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 91
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 91
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 98
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 176
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 100
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 112
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 113
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 120
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 156
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 142
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 160
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 168
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 172
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 199
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 278
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 321
per nacht, inclusief toeslagen
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Flat-screen TV
  • Televisie
  • Gratis toiletartikelen
  • Internet
  • Wifi
  • Wellness

Basics

  • Internet
  • Wifi
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Gratis toiletartikelen
  • Verwarming
  • Airconditioning
  • Vuilnisbakken

Dingen om te doen

  • Fietsverhuur
  • Speelkamer
  • Golf
  • Fietsen
  • Darten
  • Tafeltennis
  • Pooltafel

Zwembad en spa

  • Pool bar
  • Wellness
  • Hot tub
  • Buitenzwembad
  • Sauna

Services en comfort

  • Wekkerdienst
  • Kluis
  • Entertainment personeel
  • Tourbalie
  • 24-uursreceptie

Badkamer

  • Bad
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Privé-badkamer

Dineren

  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Koelkast

Algemeen

  • Uitzicht op zee
  • Telefoon
  • Tegelvloer/marmeren vloer
  • Opslagruimte beschikbaar

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Gedeelde lounge/TV-ruimte
  • Televisie

Gezinsvriendelijk

  • Babysitter of kinderopvang
  • Wiegjes beschikbaar
  • Overdekte speelruimte

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Niet-rokers kamers beschikbaar
  • Lift

Buiten

  • Terras/patio
  • Balkon

Wasserette

  • Wasserij
  • Wasservice

Gezondheid en veiligheid

  • EHBO-doos
  • Kluis

Slaapkamer

  • Kledingkast

Werkruimte

  • Bureau

Fitness

  • Fitnesscentrum

Beoordelingen van Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

7,2
Goed
1501 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
389
Zeer Goed
288
Goed
325
Oké
157
Gemiddeld
143
Matig
64
Slecht
135
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

Avenida De Europa, 07600 S'Arenal, Mallorca

In de buurt

  • Aqualand El Arenal0.4 km
  • Port of El Arenal0.6 km
  • Torrent des Jueus0.8 km
  • Platja de S'Arenal0.8 km
  • Arab Baths1.1 km
  • Tauchen Auf Mallorca - AquaSub2.1 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Licentienummer: H-1764 Y H-1604

Belangrijke informatie over Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

Prijs per nacht (weekend)

september
juli
€ 111
€ 186
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 19% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van37% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.
Gemiddelde vr & za prijs van de afgelopen 2 weken.

Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

Wat is de goedkoopste dag om Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II te boeken?

Gebaseerd op de hotelprijzen die werden gevonden door KAYAK-gebruikers in de afgelopen 12 maanden.

De goedkoopste dag om Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II te boeken is dinsdag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 95. De duurste dag is zaterdag, voor € 242 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II boeken?

Gebaseerd op de hotelprijzen die werden gevonden door KAYAK-gebruikers in de afgelopen 12 maanden.

Om de beste prijs te krijgen voor Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II, kun je het beste ongeveer 6 weken van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 33% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

  • Als je op zoek bent naar een goedkope kamer bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II, kun je ervoor kiezen om in het laagseizoen te gaan. De goedkoopste deals vind je meestal in september en juli.
  • In de afgelopen 2 weken was de laagste prijs voor een kamer bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II op KAYAK € 111 en de hoogste € 111.
  • Hoelang verblijven bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 6 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II

  • Waar is Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II gelegen?

    Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II is gelegen aan Avenida De Europa, 0,6 km van het centrum van S'Arenal. Aqualand El Arenal is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 11:00 bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II.

  • Hoe ver ligt Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II van de luchthaven?

    Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II ligt op 6,2 km afstand van Palma de Mallorca. Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II ligt op 131,6 km afstand van Maó Menorca.

  • Heeft Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II in S'Arenal zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Azuline Hotel Bahamas y Bahamas II.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

3-sterrenhotel
27% goedkoperHotel Cassandra6.7 Goed (1.267 beoordelingen)0,06 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 73+
2-sterrenhotel
39% goedkoperHotel Costa Mediterraneo - Adults Only +166.7 Goed (1.797 beoordelingen)0,07 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 60+
2-sterrenhotel
Elegance Playa Arenal
5.5 Oké (317 beoordelingen)0,09 kmRoomservice€ 121+
3-sterrenhotel
7% goedkoper
Palma Mazas II
0,11 km€ 92+
1-sterrenhotel
53% goedkoper
Hostal Atlanta
8.1 Uitstekend (2.085 beoordelingen)0,36 kmBar/Lounge, Gratis wifi, Wifi-bereik in alle ruimtes€ 47+
2-sterrenhotel
50% goedkoperHotel Selva Arenal7.9 Goed (1.847 beoordelingen)0,13 kmBuitenzwembad, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 50+
3-sterrenhotel
49% goedkoper
Hotel Solimar
0,64 km€ 51+
2-sterrenhotel
45% goedkoperHotel Playa Sol7.8 Goed (2.038 beoordelingen)1,12 kmRestaurant, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 55+
3-sterrenhotel
7% goedkoperHsm Son Verí - Adults Only8.6 Uitstekend (2.484 beoordelingen)0,21 kmAlleen volwassenen, snorkelen, Buitenzwembad€ 92+
4-sterrenhotel
19% goedkoperwhala!fun8.5 Uitstekend (1.111 beoordelingen)0,42 kmBuitenzwembad, Bar/Lounge, Gratis wifi€ 80+
1-sterrenhotel
39% goedkoperHostal Villa Maruja8.5 Uitstekend (1.940 beoordelingen)1,15 kmSnorkelen, Bar/Lounge, Roomservice€ 60+
2-sterrenhotel
27% goedkoperHostal Sol de Mallorca8.4 Uitstekend (1.497 beoordelingen)1,06 kmAlleen volwassenen, Roomservice, Gratis wifi€ 73+

Handig om te weten

Waar voor je geld

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

7,7
0,6 km
Palma de Mallorca
6,2 km