Holland Lodge Paramaribo

3 sterren
8,4
Zeer Goed
op basis van 536 beoordelingen
536 beoordelingen
wo 22-7
-
do 23-7
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 66
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Standaardkamer, 1 queen bed
€ 66
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 70
Standaardkamer, 1 queen bed
€ 78
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit rookvrije hotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een snackbar/deli en een koffiebar/café. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook massage- en behandelingsruimtes, een kinderzwembad en een conciërgeservice. Holland Lodge Paramaribo heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis mineraalwater en gratis toiletartikelen. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Er is een kussenmenu beschikbaar. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
8,4
Zeer Goed
536 beoordelingen

Nieuwste deals voor Holland Lodge Paramaribo

wo 22-7
-
do 23-7
Standaardkamer, 1 queen bed
Deluxe kamer, 1 tweepersoonsbed
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
Standaardkamer, 1 queen bed
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Tweepersoonskamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Holland Lodge Paramaribo

  • Buitenzwembad
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Gratis parkeren
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Flat-screen TV
  • Televisie
  • Kabel of satelliet tv

Services en comfort

  • Auto verhuur
  • Wekkerdienst
  • Conciërge service
  • Roomservice
  • Tourbalie
  • Sleuteltoegang
  • Voetmassage
  • Express check-out
  • Fles water
  • Privé in-/uitchecken
  • 24-uursreceptie

Basics

  • Gratis wifi
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Rookalarm
  • Body zeep
  • Airconditioning
  • Vuilnisbakken

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Gehele eenheid op de begane grond
  • Gehele eenheid rolstoelvriendelijk
  • Rolstoelvriendelijk
  • Allergie-vrije kamer
  • Niet roken
  • Kussen geen veren
  • Toilet met grijpstang
  • Bovenste verdiepingen bereikbaar met trap
  • Aparte rookruimte aanwezig
  • Privé-ingang

Dineren

  • Boodschappendienst
  • Speciale dieetmenu's (op aanvraag)
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Koelkast
  • Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • EHBO-doos
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • CCTV buiten accommodatie
  • 24-uurs beveiliging
  • Kluis

Dingen om te doen

  • Ecotoerisme
  • Fietsverhuur
  • Bordspellen/puzzels
  • Fietsen
  • Kooklessen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaats op straat
  • Luchthavenvervoer (tegen vergoeding)
  • Gratis parkeren
  • Pendeldienst (met toeslag)

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Gedeelde lounge/TV-ruimte
  • Kabel of satelliet tv
  • Televisie

Badkamer

  • Douche
  • Toilet
  • Toiletpapier
  • Privé-badkamer

Gezinsvriendelijk

  • Wiegjes beschikbaar
  • Kinderzwembad
  • Kindermaaltijden
  • Kindvriendelijk buffet

Zwembad en spa

  • Massage
  • Buitenzwembad
  • Badhanddoeken

Buiten

  • Terras/patio
  • Strandstoelen
  • Tuin

Wasserette

  • Wasserij
  • Strijkservice
  • Strijkijzer en -plank

Algemeen

  • Gezinskamers
  • Slaapbank
  • Opslagruimte beschikbaar

Slaapkamer

  • Stopcontact bij het bed
  • Kledingkast

Werkruimte

  • Fax/scanner
  • Bureau

Beoordelingen van Holland Lodge Paramaribo

8,4
Zeer Goed
536 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
271
Zeer Goed
137
Goed
72
Oké
31
Gemiddeld
13
Matig
5
Slecht
7
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

Mahonylaan nr. 25, Paramaribo

In de buurt

  • Palmentuin Park1 km
  • Fort Zeelandia1.2 km
  • Presidential Palace1.2 km
  • Independence Square1.3 km
  • St. Peter and St. Paul Cathedral1.4 km
  • Andre Kamperveen Stadium2.1 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Belangrijke informatie over Holland Lodge Paramaribo

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

Prijs per nacht (weekend)

augustus
december
€ 82
€ 84
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 27% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van25% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.
Gemiddelde vr & za prijs van de afgelopen 2 weken.

De beste tijd om een kamer te boeken in Holland Lodge Paramaribo

Prijs per nacht. Prijzen staan niet vast en kunnen nog wijzigen.
Gemiddelde prijs per maand
Gemiddelde prijs per nacht

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Holland Lodge Paramaribo

  • Als je op zoek bent naar een goedkope kamer bij Holland Lodge Paramaribo, kun je ervoor kiezen om in het laagseizoen te gaan. De goedkoopste deals vind je meestal in augustus en november.
  • Prijzen kunnen ook afhangen van de dag van de week waarop je verblijft. Voor de beste deals voor kamers bij Holland Lodge Paramaribo kun je op een donderdag of op een vrijdag verblijven. De duurste dag is meestal zaterdag.
  • In de afgelopen 2 weken was de laagste prijs voor een kamer bij Holland Lodge Paramaribo op KAYAK € 81 en de hoogste € 81.
  • Hoelang verblijven bij Holland Lodge Paramaribo? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 6 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Holland Lodge Paramaribo

  • Waar is Holland Lodge Paramaribo gelegen?

    Holland Lodge Paramaribo is gelegen aan Mahonylaan nr. 25, 4,6 km van het centrum van Paramaribo. Palmentuin Park is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Holland Lodge Paramaribo.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Holland Lodge Paramaribo?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 11:00 bij Holland Lodge Paramaribo.

  • Biedt Holland Lodge Paramaribo gratis wifi aan?

    Ja, Holland Lodge Paramaribo biedt gratis wifi aan.

  • Biedt Holland Lodge Paramaribo gratis parkeren aan?

    Ja, Holland Lodge Paramaribo biedt gratis parkeren aan.

  • Hoe ver ligt Holland Lodge Paramaribo van de luchthaven?

    Holland Lodge Paramaribo ligt op 6,3 km afstand van Paramaribo Eduard Alexander Gummels Intl. Holland Lodge Paramaribo ligt op 11,3 km afstand van Paramaribo Zorg en Hoop.

  • Heeft Holland Lodge Paramaribo een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Holland Lodge Paramaribo.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Holland Lodge Paramaribo?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Holland Lodge Paramaribo in Paramaribo zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Holland Lodge Paramaribo en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Holland Lodge Paramaribo.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

3-sterrenhotel
3% goedkoperSheva5.5 Oké (289 beoordelingen)0,38 kmBinnenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 77+
3-sterrenhotel
53% goedkoper
Bina's Inn Hotel
4.1 Oké (4 beoordelingen)0,39 kmBar/Lounge, Gratis wifi€ 37+
3-sterrenhotel
Eco Torarica8.1 Uitstekend (1.642 beoordelingen)0,41 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 83+
3-sterrenhotel
Villa Famiri
8.8 Uitstekend (291 beoordelingen)0,5 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 108+
2-sterrenhotel
67% goedkoper
Hotel Mangueira
7 Goed (3 beoordelingen)1,76 kmWifi€ 27+
3-sterrenhotel
53% goedkoper
Bina's Inn Hotel
4.1 Oké (4 beoordelingen)0,39 kmBar/Lounge, Gratis wifi€ 37+
3-sterrenhotel
26% goedkoperHotel Palacio8.1 Uitstekend (699 beoordelingen)1,61 kmRoomservice, Gratis wifi, Thee-/Koffiezetapparaat€ 59+
3-sterrenhotel
11% goedkoper
Q-Inn Boutique Hotel
5 Oké (275 beoordelingen)1,29 kmBar/Lounge, Roomservice, Gratis wifi€ 71+
4-sterrenhotel
Yogh Hospitality
9 Uitstekend (205 beoordelingen)1,87 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 166+
3-sterrenhotel
Villa Famiri
8.8 Uitstekend (291 beoordelingen)0,5 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 108+
4-sterrenhotel
Courtyard Paramaribo8.3 Uitstekend (452 beoordelingen)0,79 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 130+
4-sterrenhotel
1% goedkoperRoyal Torarica8.2 Uitstekend (1.044 beoordelingen)0,84 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€ 78+

Handig om te weten

Waar voor je geld

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

8,6
4,6 km
Paramaribo Zanderij Internationaal
42,3 km