Jaz Pyramids Resort

4 sterren
9,0
Geweldig
op basis van 1429 beoordelingen
1429 beoordelingen
di 15-9
-
wo 16-9
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 45
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 45
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 61
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€ 65
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Beste boekmoment
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit hotel heeft niet alleen een volledig uitgeruste spa, maar ook een buitenzwembad en een restaurant. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. 2 bars/lounges, een healthclub en 2 koffiebars/cafés zijn enkele van de overige voorzieningen. JAZ Pyramids Resort heeft 298 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een kluis. Elke ledtelevisie van 32 inch heeft premium kabelzenders. Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen. In dit hotel in Gizeh is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Ook heeft elke kamer gratis mineraalwater en een haardroger. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. De locatie beschikt over een buitenzwembad, een kinderzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een healthclub en een sauna. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
9,0
Geweldig
1429 beoordelingen

Nieuwste deals voor Jaz Pyramids Resort

di 15-9
-
wo 16-9
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, 1 twinbed
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, 1 twinbed
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Deluxe kamer, er is geen bed gespecificeerd
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Jaz Pyramids Resort

  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Koffiebar
  • Gratis parkeren
  • Wifi-bereik in alle ruimtes

Services en comfort

  • Pinnen op het terrein
  • Auto verhuur
  • Wekkerdienst
  • Conciërge service
  • Wisselkantoor op terrein
  • Vergader-/ feestzaal
  • Roomservice
  • Tourbalie
  • Sleuteltoegang
  • Voetmassage
  • 24-uursreceptie
  • Kluis
  • Fles water

Basics

  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Beddengoed
  • Shampoo
  • Body zeep
  • Conditioner

Dineren

  • Waterkoker
  • Lunchpakketten
  • Speciale dieetmenu's (op aanvraag)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd
  • Koffiebar
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Waterketel
  • Eetruimte
  • Eettafel

Algemeen

  • Gezinskamers
  • Uitzicht op de tuin
  • Opslagruimte beschikbaar
  • Zithoek
  • Pantoffels
  • Slaapbank
  • Geluiddempende kamer
  • Geluidsisolatie
  • Telefoon
  • Tapijt

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Gehele eenheid op de begane grond
  • Niet roken
  • Lagere badkamergootsteen
  • Aparte rookruimte aanwezig
  • Rolstoelvriendelijk
  • Lift
  • Goed bereikbaar parkeren
  • Aangepast bad
  • Toilet met grijpstang

Badkamer

  • WC op verhoging
  • Haardroger
  • Badjas
  • Privé-badkamer
  • Douche
  • Badmuts
  • Bidet
  • Tandenborstel

Buiten

  • Openlucht eetruimte
  • Outdoor meubelen
  • Picknickplek
  • Tuin
  • Terras/patio
  • Strandstoelen
  • Grill

Dingen om te doen

  • Cadeauwinkel
  • Speelkamer
  • Golf
  • Avondvermaak
  • Paardrijden
  • Tafeltennis
  • Pooltafel

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • CCTV in gemeenschappelijke ruimtes
  • CCTV buiten accommodatie
  • 24-uurs beveiliging
  • EHBO-doos
  • Koolmonoxidemelder
  • Kluis

Zwembad en spa

  • Wellness
  • Buitenzwembad
  • Stoombad
  • Massage
  • Sauna

Wasserette

  • Wasserij
  • Strijkservice
  • Wasservice
  • Broekpers
  • Strijkijzer en -plank

Gezinsvriendelijk

  • Wiegjes beschikbaar
  • Kinderzwembad
  • Kindermaaltijden
  • Kindvriendelijk buffet
  • Kinder club

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren
  • Privéparkeerplaats

Media en entertainment

  • Flat-screen TV
  • Kabel of satelliet tv

Slaapkamer

  • Slaapbank
  • Kledingkast

Werkruimte

  • Bureau

Fitness

  • Fitnesscentrum

Beoordelingen van Jaz Pyramids Resort

9,0
Geweldig
1429 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
919
Zeer Goed
184
Goed
120
Oké
48
Gemiddeld
59
Matig
25
Slecht
74
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

P.O. Box 44 Pyramids, Cairo 12556

In de buurt

  • Giza pyramid complex4.6 km
  • Rhoda11.9 km
  • Cairo Tower12.2 km
  • Manial Palace and Museum12.3 km
  • Gezira12.4 km
  • Qasr al-Nil Bridge12.7 km
  • Egyptian Museum13.2 km
  • Tahrir Square13.2 km
  • Downtown Cairo13.6 km
  • Mosque of Ibn Tulun14.2 km
  • Mosque of Muhammad Ali15.2 km
  • Saladin Citadel of Cairo15.4 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:00, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Belangrijke informatie over Jaz Pyramids Resort

Laagseizoen

Hoogseizoen

Gemiddelde prijs (doordeweeks)

november
februari
€ 141
Goedkoopste maand om te verblijven met een gemiddelde daling van 20% in prijs.
Duurste maand om te verblijven met een gemiddelde verhoging van34% in prijs.
Gemiddelde zo - do prijs van de afgelopen 2 weken.

Jaz Pyramids Resort

In welke maand zijn de prijzen voor Jaz Pyramids Resort het laagst?

De goedkoopste maand om in Jaz Pyramids Resort te verblijven is augustus, met een gemiddelde prijs per nacht van € 64. De duurste maand is maart, met € 141 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Jaz Pyramids Resort te boeken?

De goedkoopste dag om Jaz Pyramids Resort te boeken is zaterdag. De gemiddelde prijs per nacht is dan € 61. De duurste dag is dinsdag, voor € 260 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Jaz Pyramids Resort boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Jaz Pyramids Resort, kun je het beste ongeveer 3 weken van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 16% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Jaz Pyramids Resort

  • Als je op zoek bent naar een goedkope kamer bij Jaz Pyramids Resort, kun je ervoor kiezen om in het laagseizoen te gaan. De goedkoopste deals vind je meestal in november en december.
  • Prijzen kunnen ook afhangen van de dag van de week waarop je verblijft. Voor de beste deals voor kamers bij Jaz Pyramids Resort kun je op een woensdag of op een maandag verblijven. De duurste dag is meestal dinsdag.
  • In de afgelopen 2 weken was de laagste prijs voor een kamer bij Jaz Pyramids Resort op KAYAK € 94 en de hoogste € 100.
  • Hoelang verblijven bij Jaz Pyramids Resort? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 3 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Jaz Pyramids Resort

  • Waar is Jaz Pyramids Resort gelegen?

    Jaz Pyramids Resort is gelegen aan P.O. Box 44 Pyramids, 13,4 km van het centrum van Cairo. Giza pyramid complex is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Jaz Pyramids Resort.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Jaz Pyramids Resort?

    Inchecktijd is 14:00 en uitchecktijd is 12:00 bij Jaz Pyramids Resort.

  • Biedt Jaz Pyramids Resort gratis wifi aan?

    Ja, Jaz Pyramids Resort biedt gratis wifi aan.

  • Biedt Jaz Pyramids Resort gratis parkeren aan?

    Ja, Jaz Pyramids Resort biedt gratis parkeren aan.

  • Hoe ver ligt Jaz Pyramids Resort van de luchthaven?

    Jaz Pyramids Resort ligt op 22,6 km afstand van Gizeh Sphinx Intl. Jaz Pyramids Resort ligt op 31,9 km afstand van Caïro Internationaal.

  • Heeft Jaz Pyramids Resort een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Jaz Pyramids Resort.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Jaz Pyramids Resort?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Jaz Pyramids Resort in Cairo zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Jaz Pyramids Resort en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Jaz Pyramids Resort.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

Vakantiehuis
Bayt Shorouk Oasis - Your Chic Green Escape
10 Uitstekend (1 beoordeling)0,87 kmPrivézwembad, Overloopzwembad, Buitenzwembad€ 271+
Vakantiehuis
Modern 4 Rooms Stay - Close to Grand Egyptian Museum & Pyramids
1,01 kmWifi, airconditioning, grill€ 174+
4-sterrenhotel
6% goedkoper
Noya By Dhara Hotels
9.3 Uitstekend (39 beoordelingen)1,13 kmBuitenzwembad, Restaurant, Roomservice€ 57+
Vakantiehuis
Pyramids Gem
1,58 kmAirconditioning€ 187+
5-sterrenhotel
44% goedkoper
Zen Pyramids Luxury Villa
9.2 Uitstekend (45 beoordelingen)1,72 kmBuitenzwembad, Gratis toiletartikelen€ 34+
4-sterrenhotel
6% goedkoper
Noya By Dhara Hotels
9.3 Uitstekend (39 beoordelingen)1,13 kmBuitenzwembad, Restaurant, Roomservice€ 57+
Vakantiehuis
Marvelous 2-bedroom apartment with AC in vibrant Giza
1,79 kmBuitenzwembad, wifi, airconditioning€ 73+
Vakantiehuis
Modern 4 Rooms Stay - Close to Grand Egyptian Museum & Pyramids
1,01 kmWifi, airconditioning, grill€ 174+
Vakantiehuis
Bayt Shorouk Oasis - Your Chic Green Escape
10 Uitstekend (1 beoordeling)0,87 kmPrivézwembad, Overloopzwembad, Buitenzwembad€ 271+
4-sterrenhotel
6% goedkoper
Noya By Dhara Hotels
9.3 Uitstekend (39 beoordelingen)1,13 kmBuitenzwembad, Restaurant, Roomservice€ 57+
5-sterrenhotel
44% goedkoper
Zen Pyramids Luxury Villa
9.2 Uitstekend (45 beoordelingen)1,72 kmBuitenzwembad, Gratis toiletartikelen€ 34+
Vakantiehuis
Modern 4 Rooms Stay - Close to Grand Egyptian Museum & Pyramids
1,01 kmWifi, airconditioning, grill€ 174+

Handig om te weten

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

13,4 km
Gizeh Sphinx Intl
22,6 km