Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

5 sterren
di 21-7
-
wo 22-7
2 gasten, 1 kamer
Aanbiedingen vanaf
€ 88
/Goedkoopste tarief per nacht
Kamertype
Aanbieder
totaal per nacht
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
€ 88
Kingsize room, 1 king bed
€ 109
Kingsize room, 1 king bed
€ 109
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit rookvrije hotel beschikt naast 2 buitenzwembaden over een restaurant en een bar/lounge. Er is gratis ontbijtbuffet, net als gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes, een gratis valetparkeerservice en een gratis receptie. Je vindt er ook een snackbar/deli, een conferentiecentrum en een koffiebar/café. De huishoudservice is op verzoek beschikbaar. Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows heeft 174 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met gratis mineraalwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. In dit hotel in Apia is wifi gratis. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie, badjassen, gratis toiletartikelen en een haardroger. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is schoon beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar. Ter plaaste zijn 2 buitenzwembaden. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
8,0
Zeer Goed
697 beoordelingen

Nieuwste deals voor Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

di 21-7
-
wo 22-7
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
€ 88
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, 1 king bed
€ 132
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 109
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 130
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 109
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 123
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 110
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 208
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 113
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 130
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 114
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 153
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 116
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, er is geen bed gespecificeerd
€ 126
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 127
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 131
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 183
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 150
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 239
per nacht, inclusief toeslagen
Queen, 2 queen bedden
€ 168
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, er is geen bed gespecificeerd
€ 188
per nacht, inclusief toeslagen
Kingsize room, 1 king bed
€ 175
per nacht, inclusief toeslagen
Tweepersoonskamer, 2 tweepersoonsbedden
€ 212
per nacht, inclusief toeslagen
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

  • Snorkelen
  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Koffiezetapparaat
  • Parkeerservice

Basics

  • Mobiele hotspotapparaat
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Internet
  • Brandblusser
  • Gratis toiletartikelen
  • Rookalarm
  • Verwarming
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Beddengoed
  • Handdoeken
  • Shampoo
  • Body zeep
  • Handdoeken/lakens (met toeslag)
  • Vuilnisbakken
  • Conditioner

Services en comfort

  • Pinnen op het terrein
  • Business center
  • Wekkerdienst
  • Conciërge service
  • Wisselkantoor op terrein
  • Vergader-/ feestzaal
  • Roomservice
  • Sleuteltoegang
  • Keycard toegang
  • Voetmassage
  • 24-uursreceptie
  • Kluis
  • Fles water

Dineren

  • Waterkoker
  • Speciale dieetmenu's (op aanvraag)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Eten kan direct aan gastenkamers worden geleverd
  • Magnetron
  • Snackbar
  • Ontbijt in de kamer
  • Thee-/Koffiezetapparaat
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat

Dingen om te doen

  • Cadeauwinkel
  • Fietsverhuur
  • Casino
  • Vissen
  • Kanoën
  • Scuba diving
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Hiken
  • Zwemmen

Algemeen

  • Gezinskamers
  • Uitzicht op de tuin
  • Kluisjes
  • Uitzicht over de bergen
  • Uitzicht op het zwembad
  • Opslagruimte beschikbaar
  • Uitzicht op zee
  • Telefoon
  • Uitzicht over de stad

Badkamer

  • Haardroger
  • Badjas
  • Privé-badkamer
  • Douche
  • Badmuts
  • Bad
  • Toilet
  • Toiletpapier

Toegankelijkheid en geschiktheid

  • Niet roken
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Rolstoelvriendelijk
  • Lift
  • Goed bereikbaar parkeren
  • Toilet met grijpstang
  • Bovenste verdiepingen bereikbaar met lift

Gezinsvriendelijk

  • Wiegjes beschikbaar
  • Kindermaaltijden
  • Kindvriendelijk buffet
  • Oppasservice (tegen vergoeding)
  • Ontbijt

Zwembad en spa

  • Wellness
  • Buitenzwembad
  • Massage
  • Sauna

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeren
  • Privéparkeerplaats
  • Luchthavenshuttle
  • Parkeerservice

Wasserette

  • Wasserij
  • Wasservice
  • Strijkijzer en -plank

Gezondheid en veiligheid

  • Dagelijkse kamerreiniging
  • 24-uurs beveiliging
  • Kluis

Media en entertainment

  • Kabel of satelliet tv
  • Televisie

Buiten

  • Tuin
  • Balkon

Fitness

  • Fitnesscentrum
  • Sportcentrum

Slaapkamer

  • Kledingkast

Werkruimte

  • Bureau

Beoordelingen van Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

8,0
Zeer Goed
697 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
309
Zeer Goed
148
Goed
95
Oké
48
Gemiddeld
43
Matig
19
Slecht
35
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Score per aanbieder

Locatie

Main Beach Road, Apia

In de buurt

  • Apia Park1.1 km
  • National Parliament2.4 km
  • Robert Louis Stevenson Museum3.9 km
  • Papaseea Sliding Rocks6.3 km
  • Baha'i House of Worship7.4 km
  • Piula Cave Pool18.2 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 15:00, uitchecken kan ieder moment vóór 11:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

De beste tijd om een kamer te boeken in Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

Prijs per nacht. Prijzen staan niet vast en kunnen nog wijzigen.
Gemiddelde prijs per maand
Gemiddelde prijs per nacht

KAYAK's beste tips voor je verblijf in Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

  • Hoelang verblijven bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows? KAYAK-gebruikers boeken hun kamers hier doorgaans voor 6 dagen.

Veelgestelde vragen over boeken bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows

  • Waar is Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows gelegen?

    Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows is gelegen aan Main Beach Road in Downtown, 2,3 km van het centrum van Apia. Apia Park is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows?

    Inchecktijd is 15:00 en uitchecktijd is 11:00 bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows.

  • Biedt Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows gratis wifi aan?

    Ja, Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows biedt gratis wifi aan.

  • Biedt Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows gratis parkeren aan?

    Ja, Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows biedt gratis parkeren aan.

  • Hoe ver ligt Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows van de luchthaven?

    Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows ligt op 26,7 km afstand van Apia Faleolo. Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows ligt op 126 km afstand van Pago Pago Internationaal.

  • Heeft Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows in Apia zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Sheraton Samoa Aggie Grey's Hotel & Bungalows.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

4-sterrenhotel
49% goedkoper
Tauese Seaview Hotel
8.1 Uitstekend (93 beoordelingen)0,34 kmRestaurant, Roomservice, Gratis wifi€ 70+
4-sterrenhotel
2% goedkoper
Lava Hotel
8.5 Uitstekend (374 beoordelingen)0,35 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 135+
3-sterrenhotel
44% goedkoper
Le Alaimoana Hotel
0,85 kmBuitenzwembad, Bar/Lounge€ 77+
3-sterrenhotel
51% goedkoper
Hotel Laimoa
8 Uitstekend (14 beoordelingen)1,13 kmBuitenzwembad, Gratis wifi, Thee-/Koffiezetapparaat€ 68+
2-sterrenhotel
69% goedkoper
The White House Hotel Samoa
8.5 Uitstekend (511 beoordelingen)1,36 kmRestaurant, Roomservice, Thee-/Koffiezetapparaat€ 43+
3-sterrenhotel
62% goedkoperMoatoga Hotel8.6 Uitstekend (408 beoordelingen)1,38 kmRoomservice, Thee-/Koffiezetapparaat, Koffiezetapparaat€ 52+
3-sterrenhotel
60% goedkoperInsel Fehmarn Hotel7.3 Goed (217 beoordelingen)1,71 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 56+
3-sterrenhotel
55% goedkoper
Taufusi Hotel
7.9 Goed (90 beoordelingen)1,34 kmRestaurant, Roomservice, Gratis wifi€ 62+
3-sterrenhotel
32% goedkoperAmanaki Hotel9.1 Uitstekend (76 beoordelingen)1,55 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€ 93+
3-sterrenhotel
55% goedkoperThe Samoan Outrigger Hotel8.7 Uitstekend (568 beoordelingen)1,38 kmSnorkelen, Buitenzwembad, Bar/Lounge€ 62+
3-sterrenhotel
26% goedkoper
Samoana Boutique Hotel
8.6 Uitstekend (368 beoordelingen)1,15 kmBuitenzwembad, Restaurant, Thee-/Koffiezetapparaat€ 102+
3-sterrenhotel
62% goedkoperMoatoga Hotel8.6 Uitstekend (408 beoordelingen)1,38 kmRoomservice, Thee-/Koffiezetapparaat, Koffiezetapparaat€ 52+

Handig om te weten

Waar voor je geld

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

7,8
2,3 km
Apia Faleolo
26,7 km