Silken Atlántida Santa Cruz

4 van de 4 sterren
Avda. 3 de Mayo, 3, 38005 Santa Cruz de Tenerife, Tenerife
24 jun - 1 jul
(1 kamer • 2 gasten)
8,5
Uitstekend
3792 beoordelingen

Uitgelichte deal

Gedeelte met foto's

Verleend door Expedia Group
Verleend door Expedia Group
Verleend door Expedia Group
Verleend door Ice Portal
Verleend door Ice Portal
Alle foto's bekijken

Overzicht

Hotel met een sauna bij een winkelcentrum in Santa Cruz de Tenerife Dit rookvrije hotel beschikt naast een restaurant over fitnessfaciliteiten en een bar/lounge. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snackbar/deli, een sauna en een conferentiecentrum. Hotel Silken Atlántida Santa Cruz heeft 144 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en een (laptop)kluis. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Elke badkamer is voorzien van een bad, designer toiletartikelen, een bidet en gratis toiletartikelen. In dit hotel in Santa Cruz de Tenerife is wifi gratis. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Ook heeft elke kamer een haardroger en verduisterende gordijnen. ´s Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel zijn onder andere een bubbelbad, een sauna en fitnessfaciliteiten.

Beoordeling

8,5
Uitstekend
Op basis van 3.792 beoordelingen

Beschikbare deals

De beste deals aan het zoeken...
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten

Faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Airconditioning
  • Beddengoed
  • Business center
  • Fitness
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Internet
  • Lift
  • Niet-roken kamers
  • Parkeren
  • Restaurant
  • Rolstoelvriendelijk
  • Terras/Patio
  • Wellness
Toon alle 17 extra's

Locatie

Avda. 3 de Mayo, 3, 38005 Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

Beoordelingen

8,5
Uitstekend
Op basis van 3.792 beoordelingen
8,0
Zeer goed
8 feb 2025
Ruim ontbijtbuffet met veel verse producten. Sauna en jacuzzi's zijn goed onderhouden. Ruime kamer. Prachtig zicht op het Anagagebergte. Vriendelijk en hulpvaardig personeel.
We hadden gehoopt meer restaurants in de buurt te vinden, deze liggen voornamelijk in het oude stadsgedeelte.
8,0
Zeer goed
30 jan 2025
Het hotel ligt zeer goed maar niet centraal , dicht bij de haven in een nieuw complex van grote gebouwen waar zeer veen winkels zijn , dicht bij de bushaltes en tram , het ontbijt was top
Wij waren op de 7 verdiep , de lift die zeer veel gebruikt wordt is er zeer hoorbaar , is het storend , voor mij wel in de nacht als je gaat slapen , t is precies een tram die er paseert , voor de rest is het wel oke
10,0
Geweldig
21 jul 2024
Het comfortabele bed
Geen waterkoker if koffieapparaat op de kamer
8,0
Zeer goed
22 mei 2024
Te duus,om de hoek 2 ontbijt voor €.10
Niks
Terug
1 van 3
Volgende