Luxe accommodatie met een healthclub en een sauna Dit rookvrije hotel beschikt naast een binnenzwembad over een restaurant en een healthclub. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een bar/lounge, een snackbar/deli en een sauna. Grand Hotel Palace heeft 243 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Elke flatscreentelevisie van 43 inch heeft satellietzenders. Elke badkamer is voorzien van badjassen, pantoffels, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten profiteren van gratis wifi en kabelinternet. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel zijn onder andere een binnenzwembad, een healthclub en een sauna.
Beoordeling
8,9
Uitstekend
Op basis van 1.919 beoordelingen
Beschikbare deals
De beste deals aan het zoeken...
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Het hotel was erg mooi en goed ontbijt. Kamers erg comfortabel.
De buurt is niet zo goed.
9,0
Geweldig
7 jan 2025
Zeer uitgebreid ontbijt. Heerlijke gerechten, zowel hartig als zoet. Maar ook zowel gezond als 'snack'. Tijdens ons verblijf was het telkens wel heel erg druk in de ontbijtzaal. Een kakofonie aan klanken en geluid, de akoestiek zou sterk verbeterd kunnen worden. De meeste dames waren ervaren en vrolijk en liepen het vuur uit de sloffen. Complimenten! Kamers strak en modern, maar toch ook warm en stijlvol. Fijne douche en benodigdheden (shampoo, conditioner, showergel, vloeibare zeep etc.). Iedere dag schoonmaak. Indien niet mogelijk, werd je daar door een net briefje van op de hoogte gebracht en zouden ze alsnog kunnen/willen schoonmaken. Bij de receptie was iedereen even aardig en behulpzaam. Niets was teveel en tal van tips gekregen. De keuze aan dranken en gerechten in de bar was ruim en zeer betaalbaar. En lekker! Zelfs via roomservice was de keuze reuze en de prijzen scherp. Top! Tijdens de eerste nacht was er tot diep in de nacht luide muziek, waardoor we uit de slaap werden gehouden. Er werd adequaat met onze klacht omgesprongen en de volgende ochtend kregen we uit coulance een flesje bubbels en zoete lekkernijen. Super! We hebben het heel erg naar onze zin gehad in dit mooie hotel met heel fijn personeel!
Zwembad was wel erg klein en niet diep en de sauna en het wellness gedeelte erg gedateerd. De locatie/omgeving is echt niet aantrekkelijk. Geen restaurantjes of cafeetjes in de buurt en veel vervallen gebouwen, graffiti en het verkeer op de grote doorgaande weg kan nogal storend zijn.
9,0
Geweldig
7 nov 2024
Alles nieuw kamer heel prettig
Hadden in zo een hotel beter restaurant verwacht eten wS ok kwalitief goed maar weing keus en erg simpel