Handig om te weten
| Afstand tot centrum | 2,1 km |
|---|---|
| Locatiescore | 9,0 |
| Dichtstbijzijnde luchthaven | Lissabon |
| Afstand tot luchthaven | 5,0 km |
Kamers
Beoordelingen
Reizigersbeoordeling
Tijd van het jaar
Type reiziger
Toon beoordelingen met de volgende topics:
-
Uitstekendsep. 20198,8
- Lekker ontbijt - Propere kamer & badkamer - Vriendelijk onthaal - Grote en fijne gemeenschappelijke ruimte
Weinig ruimte voor de valiezen. Jammer dat er geen gedeelde keuken was. Je kon wel steeds vragen naar bestek en borden.
-
Goedjul. 20197,1
Airconditioning op de kamer, prima ontbijt voor een hostel, leuke bar met iedere dag happy hour. Dicht bij verschillende metrostations. Baliemedewerkers hebben handige tips gegeven voor leuke bezienswaardigheden.
Geen stoelen op de kamers. Handdoeken waren erg klein en je moest er zelf achteraan gaan. Weinig stopcontacten dus zorg ervoor dat je een stekkerdoos meeneemt.
-
Goedsep. 20186,3
Het hostel heeft een fris en juviale uitsttraling. De locatie is centraa zowel te voet als met OV. Bussen stoppen niet vlak voor de deur maar ongeveer op 200 meter op loopafstand. Nietemin, goed bereikbaar. Het proces van in- en uitchecken ging soepel en goede informatie gehad van het personeel bij de balie.
1. De vuilnisbakken waren, ten tijde van incheck, duidelijk GELEEGD en niet verschoond. Er zat nog geknipte nagels in een vuilnisbak in de kamer van de vorige gasten, en in de vuilnisbak van de badkamer zat nog een watenstaaf in, achter de badkamerdeur hing nog een handdoek. Niet hygienisch! Daarnaast ervaarden wij ook dat de schoonmakers de kamer binnen kwamen zonder te kloppen. Haard aan het woord waren aan hun mobiele telefoon en met elkaar. Dit si absoluut niet prettig voor een gast als die wilt uitslapen of misschien onwel op zijn/haar kamer ligt. De genoemde punten kunnen zeker worden aangekaart bij het personeel van de huishouding. 2. De kwaliteit van het ontbijt kan iets beter, zelfs voor een hostel. Op het terras kan het leuk zijn om te ontbijten, maar de aanwezigheid van wespen en duiven maakten deze ervaring iets minder prettig. 3. Internetverbinding kan ook een stuk beter. Dat je steeds moet inloggen met een wachtwoord is onnodig als je al gast bent van het hostel.
-
Uitstekendsep. 201910,0
From thailand
-
Middelmatigsep. 20192,5
Bathroom in the room
Men and women in one room
Over
Overzicht
Hans Brinker Hostel Lisbon bevindt zich in Lissabon, in Oude Stad van Lissabon, op een kwartiertje lopen van Gulbenkian museum en Praça Marquês de Pombal. Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte.
Hotels.com
Functies
7,6 Goed
gebaseerd op 1.372 beoordelingen
Bar en Dranken
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
Wifi
Kamer
Goed om te weten
- Dichtbij openbaar vervoer
Check-in |
15:00 |
Check-out |
10:00 |
Annulering/vooruitbetaling
Voorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Faciliteiten
Foto\'s
Beoordelingen over Hans Brinker Hostel Lisbon
Locatie
Populaire bezienswaardigheden
- Museu Calouste Gulbenkian 0,8 km
- Igreja de São Roque 2,1 km
- Praça de D. Pedro IV 2,2 km
- Castelo de São Jorge 2,3 km
- Elevador de Santa Justa 2,3 km
- Basílica da Estrela 2,3 km
Vervoer
| Lissabon | 5 km |
|---|---|
| Cascais | 17,9 km |
| Lissabon Lisboa-Santa Apolónia | 3 km |
| Lissabon Lisboa-Estação do Oriente | 5,8 km |