Handig om te weten
| Waar voor je geld | 8,6 |
|---|---|
| Afstand tot centrum | 0,5 km |
| Locatiescore | 9,6 |
Kamers
Beoordelingen
Reizigersbeoordeling
Tijd van het jaar
Type reiziger
Toon beoordelingen met de volgende topics:
-
Matignov. 20191,0
Enkel de ligging en de vriendelijke receptioniste. Sorry voor de rest kan ik niets meer positief zeggen.
Alles in dit appartement ziet er op het eerste zicht in orde uit, tot je er daadwerkelijk verblijft. De keukenplaten waren nog vuil, ik heb ze dan zelf gepoetst. De mat onder de livingtafel was super vuil, ik wou hier echt niet met mijn blote voeten oplopen!!! Er waren 2 hoofdkussens in bed en het ene hoofdkussen was heel plat en vol klodden/proppen, het andere hoofdkussen was ook met klodden/proppen maar was het beste van de twee. Tot ik er een uur of 2 op lag, het was alsof het nog vochtig was, ik heb er dan maar een kleine badhanddoek overgelegd. De matras was doorgelegen, zelfs met de topper die ze op de matras hadden gelegd. Ik heb niet durven kijken onder de lakens en hoofdkussenovertrekken. De 2 bedmatjes waren eveneens heel vuil en dus ook niet om met blote voeten op te staan. Er zijn 2 badkamers, een mini-badkamer met een mini-douche die veel te donker was en met een gordijn, was nog zelfs te klein voor een kind. De andere badkamer was ruim maar terug een vies grauw douchegordijn en eveneens heel donker. Wij hebben blonde haren en er lagen telkens bruine haren in de douche en lavabo. Ze komen zogezegd elke dag kuisen, maar volgens mij komen ze zich daar ook douchen, vandaar misschien telkens de donkere haren die we zagen liggen. De broodrooster zat ook nog vol met kruimels. De prijs is inderdaad niet duur, maar dat verklaart achteraf alles. Ik weet dat dit niet leuk is om als beoordeling te krijgen, maar ik spreek liever de waarheid. Ze zouden beter een grondige renovatie doorvoeren zoals nieuwe vloeren, weg met vuile matten, douchegordijnen, hoofdkussens, doorgelegen matras, leg een donsdekbed en doe die dikke, stoffige dekens weg en doe alstublieft altijd overal het stof af!
-
Uitstekendokt. 20199,6
De locatie is top, vlakbij het strand en vlakbij het centrum. Het uitzicht op zee vanaf de studio aan het zwembad is erg mooi.
Ik kan niets bedenken wat ons tegenviel. Het appartement was schoon, de studio erg ruim en praktisch, het personeel vriendelijk, de locatie is fantastisch.
-
Goedokt. 20198,0
Prettig klein Hotel met bijzonder aardig personeel. Het Dona Anna strand, mooi rotsstrand dicht in de buurt.
Geen bijzonderheden.
-
Goedsep. 20198,0
Het uitzicht vanaf het balkon. Echt geweldig. Daarnaast heel lekker om een eigen groot appartement te hebben waar je nog wat kan koken, lekker terug kan trekken en een warm bad kan nemen.
Voor de prijs verwachten we dat alles tiptop in orde is. Helaas misten er nog wat dingen om echt goed te kunnen koken, zoals een goede snijplank en pannenlappen. Voor de rest prima, en zeker als je gewoon lekker in lagos wilt gaan eten. Genoeg keuze aan leuke restaurantjes!
-
Uitstekendsep. 20198,3
locatie, ruimte in het appartement, vriendelijk en behulpzaam personeel
Ruimte rond zwembad is beperkt. Appartementen zijn vrij gehorig.
Over
Overzicht
Met een verblijf bij Baluarte da Vila Apartments bevind je je centraal in Lagos, op 5 min. rijden van Strand Dona Ana en Praia de Porto de Mós. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven gebruikmaken.
Hotels.com
Functies
9,1 Uitstekend
gebaseerd op 880 beoordelingen
Hygiëne
Comfort
Personeel
Waar voor je geld
Check-in |
15:00 |
Check-out |
11:30 |
Annulering/vooruitbetaling
Voorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.
Faciliteiten
Locatie
Populaire bezienswaardigheden
- Arco de São Gonçalo 199 m
- Igreja de Santo António 208 m
- Fort da Ponta da Bandeira 236 m
- Praia da Batata 248 m
- Igreja de Santa Maria 262 m
- Mercado de Escravos 313 m
Vervoer
| Faro | 63,2 km |
|---|---|
| Huelva | 153,2 km |